DZIELIMY SIĘ NASZĄ WIEDZĄ

LEJDIS Office

LEJDIS Office

Coraz częściej w naszym studio otrzymujemy zlecenia na "Biuro dla Kobiety"
Miejsce to...dla nas architektów: przede wszystkim kojarzy się z subtelnością i lekkością formy , w tym też kierunku najcześciej układamy koncept. Poniżej wybraliśmy dla Was inspirację, która wyjątkowo wpisuje się w ten zamysł!

To przykłady aranżacji niesamowicie ujmującej, eleganckiej i uroczej zarazem. Każdy element w tym pomieszczeniu ma swój szczególny akcent. Wnętrze nie jest wielkie, ale wydaje się być bardzo przestronne. To dzięki zastosowaniu jasnej kolorystyki. Biała barwa idealnie nadaje się do stworzenia lekkiego klimatu, pełnego świeżości i radosnej atmosfery. Stylizowany fotel obity przyjemnym materiałem przełamuje dominującą biel. Ciemniejsze odcienie dobrze współgrają z regałem i akcentami. Oryginalny biurko-stolik z blatem przyciąga uwagę wraz z bukietem delikatnych różowych,  kolorowych kwiatów ustawionych na nim nadaje klimat oraz nutę natury a nawet romantyzmu. Taka aranżacja to kwintesencja harmonii która nie koniecznie musi być mdła. Ma w sobie dzięki dodatkom i kontrastom sporo żywiołu w tak łagodniej kompozycji. Miejsce do pracy jest dobrze zorganizowane. Zwróćcie uwagę na symetrię, jaka panuje na biurku jest ona  przemyślana i harmonijna.W takim miejscu praca staje się przyjemnością dla wszystkich pracowitych LEJDIS <3 Regał przy ścianie to kolejne świetnie rozwiązanie które pomaga organizować przestrzeń. Zauważcie że dzięki prostym meblom i wyszukanym dodatkom - Wnętrze jest pełne wdzięku a zarazem proste w swojej elegancji.

Dodatkowo biurowa tablica na notatki podczas pracy zawsze ogromnie się przydaje. Korkowa, magnetyczna albo w każdej innej postaci jest po prostu bardzo praktyczna. Zwłaszcza we wnętrzu z kobiecą duszą warto znaleźć miejsce na taką funkcjonalną  dekorację. Odgrywa ona ważną rolę w całej aranżacji. Rozmaite zdjęcia, kolorowe notatki, przypominajki, inspiracje czy motywujące grafiki urozmaicają zawodową przestrzeń.
 
Zapraszamy do Realizacji Kobiecych Przestrzeni Biurowych
I u nas dbamy o to aby czuć się świetnie, nawet podczas intensywnych godzin w czasie codziennej pracy :)
 
Pozdrawiamy Serdecznie