ZAPRASSZAMY

PROJEKTUJEMY DLA CIEBIE

Nadzór wykonawczo-autorski

Nadzór jest to dodatkowa usługa przygotowana dla osób pragnących spokojnie i komfortowo zrealizować w całości swój projekt.

Pełna koordynacja począwszy od projektu, wsparcie realizacyjne , dostarczenie i przygotowanie niezbędnych elementów wyposażenia jak i współpraca z wykonawcami odbywa się u nas na terenie kraju.

Zdjęcie usługi

Tryb współpracy może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Zależy nam na tym, by w pełni wyjść naprzeciw jego potrzebom oraz oczekiwaniom. Przez cały czas wykonywania usługi ściśle współpracujemy zarówno z klientem, jak i wykonawcami. Wszystko po to, by stworzyć wyjątkowe wnętrze.

Pilnujemy, aby prace przebiegały sprawnie i zapobiegniemy potencjalnym problemom. Ściśle współpracujemy z ekipą wykonawczą, żeby prace przebiegały sprawnie, a wątpliwe kwestie zostały rozwiązane na bieżąco.

Nadzór wykonawczy jest usługą, który pozwoli szybko i komfortowo stworzyć wymarzone wnętrze na podstawie projektu. Zadbamy o wysoką jakość oraz dopieścimy wszystkie – nawet najdrobniejsze – szczegóły.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZĄ PRACOWNIĄ

Kontakt

ul. M.C.Skłodowskiej 48
85-088 Bydgoszcz

Dominika Malczyk

  • tel. 503 816 898
  • mail. dominika@tutostudio.com

Biuro

  • mail. biuro@tutostudio.com

FORMULARZ KONTAKTOWY